Reklama v špecializovaných video reláciách, ktorá zasiahne mladé publikum

folder_openTipy

Akým spôsobom najlepšie zasiahnuť mladé publikum? Osloviť ho v rámci obsahu, ktorý ho zaujíma. Napríklad v pravidelných reláciách o filmoch a rape, ktoré v Hashtagu natáčame.

Prečo práve Raptag a Filmtag?

Raptag je hiphopová relácia zameraná na novinky zo sveta slovenského aj svetového hip-hopu. Moderuje ju Lukáš Čelka, ktorý dianie pred kamerou zábavne komentuje už od roku 2018. Nechýbajú tipy na menej známych umelcov či na kultové a legendárne albumy tohto žánru. Raptag má dĺžku 6 až 10 minút a aktuálne vychádza raz mesačne. Dosiaľ sme natočili 35 dielov Raptagu, ich dopozeranosť sa pohybuje nad 70 %, najúspešnejší diel mal dopozeranosť na hranici 85 %.

Filmtag je vystavaný na podobnom formáte, no venuje sa filmovým novinkám. Od roku 2019 ho moderuje a píše Mirec Kamody a odporúča v ňom novinky v kinách alebo streamovacích službách. Nechýbajú najzaujímavejšie trailery, hodnotenia filmových ocenení, ale tiež tipy na klasiky. Aj Filmtag vychádza raz mesačne pri dĺžke okolo 5 minút s dopozeranosťou na priemernej úrovni 65 %.

Možnosť spolupráce

Klientom ponúkame možnosť byť dlhodobým partnerom Filmtagu alebo Raptagu. V rámci našich relácií je tak možné umiestniť krátky reklamný spot na začiatok, do stredu alebo na koniec relácie (ako vidieť vo videu vyššie). Výhoda takéhoto spotu je, že sa nedá preskočiť ako štandardná reklama na Youtube a rovnako ju užívateľ nezablokuje pomocou adblocku. Zároveň je z videa možný odklik priamo na stránku klienta. Možností je však viac, keďže s videom sa dá pracovať mimoriadne kreatívne. Môžu v ňom byť napríklad umiestnené produkty alebo logo klienta. Alebo moderátora obliecť do vašej značky.

Videá sú zároveň propagované cez niekoľko kanálov. Okrem profilu Hashtagu na Youtube to je aj Zoznam.tv, kde sú videá umiestňované, a každé video má tiež uverejnený sprievodný článok na Hashtag.sk. V ňom napríklad môžeme klientovi vložiť preklik ku konkrétnemu produktu.

Chceli by ste vyskúšať spoluprácu? Máte otázky?

OZVITE SA NÁM
Tags: ,

Odporúčame

Menu