Natívny obsah na Plnielanu.sk v roku 2020: Aké zaujímavé spolupráce priniesol? (case study)

Lifestylový magazín Plnielanu.sk začal v roku 2020 s publikáciou natívneho obsahu. Pre koho bol určený a akým témam sa venoval?

Stručne o magazíne

Od roku 2011 sa postupne etabloval ako jeden z najnavštevovanejších špecializovaných webov z portfólia Zoznam.sk. Zameriava sa najmä na obsah pre ženy aj mužov v strednom veku 40+, ktorí sa chcú stále dozvedať niečo nové, pracovať na sebe a život berú s radosťou. Čitatelia v ňom môžu nájsť množstvo rád a článkov z oblasti zdravia, vzťahov, životného štýlu, varenia či domácnosti.

Videorecept a kvíz o pudingoch

Pre tradičného slovenského výrobcu pudingov Dr. Oetker sme v rámci kampane pripravili inšpiratívny videorecept na orechovú tortu s vanilkovo-smotanovou plnkou. Klientovi priniesol tisíce zhliadnutí videa a navyše prirodzené prepojenie produktu. Okrem toho sme publikovali aj ďalší natívny článok, pre zmenu vo forme kvízu. Venoval sa niekoľkým základným otázkam, vďaka ktorým dostal čitateľ tip na ideálny recept. Viac o kvízoch na Plnielanu.sk si môžete prečítať v našej case study.

Zaujímavý článok o netypickej kuracine

Viete, čo znamená welfare kuracie mäso? Odpoveď na túto otázku priniesol náš natív pre Lidl, v ktorom sme tento pojem nielen vysvetlili, ale zároveň aj odprezentovali novinku v ponuke klienta. Článok pritom spĺňa všetky atribúty natívneho obsahu. Aj preto jeho prečítaním človek získal rôzne užitočné a hodnotné informácie.

Natívny obsah na rôzne témy

Pri tvorbe natívneho obsahu sme spolupracovali s klientmi z rôznych oblastí – varenie, nakupovanie, upratovanie či starostlivosť o domácnosť. Vytvorili sme natívny obsah aj o tabletách do umývačky riadučistiacich a pracích prostriedkoch. Tematické okruhy sú však ešte oveľa širšie. Svedčí o tom aj predvianočná spolupráca o krabici radosti s mobilným operátorom Orange. Viac o možnostiach prezentácie svojej značky, produktu či spoločnosti v rôznych sekciách môžete zistiť aj v case study

Výhody natívnej spolupráce s Plnielanu.sk

  • Rôznorodé formáty – články, kvízy, videá, sociálne siete.
  • Pre články garantovaná čítanosť 10-tisíc, pre videá podľa segmentu a typu videa.
  • Náhľady článkov aj na weboch Topky.sk a Zoznam.sk.
  • Prezentácia obsahu na sociálnych sieťach Facebook a Instagram
  • Možnosť pravidelnej spolupráce na našom obsahu alebo kampane na mieru.

Chceli by ste vyskúšať spoluprácu? Máte otázky?

OZVITE SA NÁM

Tags: , , , ,

Odporúčame

Menu